Ashley Greene



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ashley Greene

Ashley Greene

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prima comunitate romana de fani dedicata actritei Ashley Greene.


+2
Bianqita
dragonflies
6 participanți

    The Secret Keeper

    dragonflies
    dragonflies
    Graphician
    Graphician


    feminin Berbec Maimuta
    Numarul mesajelor : 264
    Data de inscriere : 21/08/2009
    Varsta : 32
    Localizare : galatzi :D
    Stare de spirit : happy![feet]

    The Secret Keeper - Pagina 3 Empty Re: The Secret Keeper

    Mesaj Scris de dragonflies Mar Oct 27, 2009 1:53 pm

    :D
    da... va pun si ceva nou.
    apropo, pozele sunt pe pagina anterioara parca... azi o sa le pun si in primul post:D

    Sari la cativa pasi departare cu o viteza uimitoare si se uita uimit in locul unde a stat mai devreme.
    -Gabrielle??Ce mai cauti aici in afara de moarte?
    Gabrielle ii zambi satisfacuta dupa care raspunse:
    -Pai... o cautam pe pisicuta de langa tine, dar daca tot am dat si de tine nu strica sa ma distrez.
    Ginny facu ochii mari ca si cand tocmai i-ai spus ca lumea va lua sfarsit pestecinci minute.
    -Pisicuta zici?Lasa draga ingeras ca atunci cand o sa fuga Raymond de tine deoarece va afla cine naiba esti vedem noi cine rade si glumeste.
    Huh,se pare ca Ginny nu isi iesise din mana de la intors replici.Insa Gabrielle nici nu se sinchisi de impunsaturile ei.
    -Deci, frumosule. Chiar vrei sa stii de ce nu ai reusit tu sa ma omori??
    James se apropie ca un leu de poarta custii in care statea si raspunse destul de suparat:
    -Nu, Gabrielle, tocmai mi-am dat seama cum. Stii, spre deosebire de neuronul tau singuratic, ai mei dau petrecere...
    Gabrielle se facu alba la fata si se dadu incet doi pasi in spate la aparitia unei umbre infricosatoare in spatele lui James.
    -Hei...cred ca ar trebui sa fugi...
    James se uita in spatele lui curios sa afle ce are de gand sa moara daca il ataca. SI, culmea ironiei, a vazut un lup alb cu gri si cu ochii albastri, furios, gata sa sara pe James.
    Ginny cand vazu lupul alerga cat putut de repede in fata lui James si tipa cat o tineau plamanii.
    -Raymond! Opreste-te! Crede-ma ca nu vrei sa faci asta. Daca e sa sari la cineva in spate ar trebui sa tintesti spre draguta ta blonda. Si daca indraznesti sa te apropii de James, o sa te omor cu mainile mele, chiar daca o sa regret asta.
    Lupul o privi curios dupa care se aseza pe piatra pe care se afla si incepu sa dea din coada jucaus.
    Un latrat scurt o facu pe Ginny sa tresara.
    -De ce nu ne ataci?Parca asta vroiai...
    Lupul se ridica incet si veni spre cei doi vampiri care erau gata de a sari la atac.
    Se apropie usor de Ginny iar cand era la doi centimetri distanta de ea se transforma inapoi in om si ii spuse lui Ginny:
    -Nu, Gee, nu vreau sa va atac. Cel putin nu pe voi...
    Ginny parca era in transa. Ray statea la doar doi centimetri fata de ea si o privea atat de frumos in ochi in timp ce tocmai declara pace, incat Ginny incepu sa se balbaie nestiind ce sa mai zica.
    -Ce .. spui.. Ray?
    Ray zambi si isi lasa capul in jos pentru a o readuce pe Ginny cu picioarele pe pamant. Dupa care s-a dat un pas in spate si se uita in directia lui James.
    -Nu i-ai zis inca , nu-i asa?
    James zambi victorios in timp ce si-a pus un brat pe umarul lui Ginny.
    -Naaa, ti-am lasat momentul... Doar ca Ginny a reactionat mai bine decat ma asteptam.
    Ray si James incepura amandoi sa rada in timp ce Ginny, furioasa si incepand sa isi revina ii opri imediat.
    -Gata! Imi explica si mie cineva ceva?
    Ray se propti langa ea si ii lua mana in plama sa. O trase usor spre locul in care au stat mai devreme ea si James si s-au asezat unul langa altul.
    -Stii... e o povestioara lunga...
    Ginny, din nou balbaindu-se raspunse:
    -Cred ca... cred ca – am timp.
    Bianqita
    Bianqita
    Big fan
    Big fan


    feminin Taur Cocos
    Numarul mesajelor : 508
    Data de inscriere : 19/08/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Here.
    Stare de spirit : super ok!

    The Secret Keeper - Pagina 3 Empty Re: The Secret Keeper

    Mesaj Scris de Bianqita Mar Oct 27, 2009 9:34 pm

    -Pai... o cautam pe pisicuta de langa tine, dar daca tot am dat si de tine nu strica sa ma distrez.
    al naibi pisicuta...
    -Pisicuta zici?Lasa draga ingeras ca atunci cand o sa fuga Raymond de tine deoarece va afla cine naiba esti vedem noi cine rade si glumeste.
    isteric
    -Nu, Gabrielle, tocmai mi-am dat seama cum. Stii, spre deosebire de neuronul tau singuratic, ai mei dau petrecere...
    what?! isteric
    -Raymond! Opreste-te! Crede-ma ca nu vrei sa faci asta. Daca e sa sari la cineva in spate ar trebui sa tintesti spre draguta ta blonda. Si daca indraznesti sa te apropii de James, o sa te omor cu mainile mele, chiar daca o sa regret asta.
    uuuups...se incinge treaba!
    Ginny parca era in transa. Ray statea la doar doi centimetri fata de ea si o privea atat de frumos in ochi in timp ce tocmai declara pace, incat Ginny incepu sa se balbaie nestiind ce sa mai zica.
    mai...nu am cuvinte....oareeee...?!lasa ca ma lamuresc eu cu nexturile viitoare
    James zambi victorios in timp ce si-a pus un brat pe umarul lui Ginny.
    -Naaa, ti-am lasat momentul... Doar ca Ginny a reactionat mai bine decat ma asteptam.
    Ray si James incepura amandoi sa rada in timp ce Ginny, furioasa si incepand sa isi revina ii opri imediat.
    -Gata! Imi explica si mie cineva ceva?
    Ray se propti langa ea si ii lua mana in plama sa. O trase usor spre locul in care au stat mai devreme ea si James si s-au asezat unul langa altul.
    -Stii... e o povestioara lunga...
    Ginny, din nou balbaindu-se raspunse:
    -Cred ca... cred ca – am timp.
    ce mai e si asta?!?!?! isteric
    deci e un next f amuzant pt mine.
    dragonflies
    dragonflies
    Graphician
    Graphician


    feminin Berbec Maimuta
    Numarul mesajelor : 264
    Data de inscriere : 21/08/2009
    Varsta : 32
    Localizare : galatzi :D
    Stare de spirit : happy![feet]

    The Secret Keeper - Pagina 3 Empty Re: The Secret Keeper

    Mesaj Scris de dragonflies Mar Oct 27, 2009 11:19 pm

    :D
    asa si speram sa fie...
    ehh, urmatorul o sa lamureasca oarecum treburile.
    numai sa fac commurile alea 3 si il pun :D
    acu' e vremea de Jurnalul Orb. :D
    merci mult Bia ca ai mai trcut pe aici... se pare ca esti singura:(
    Bianqita
    Bianqita
    Big fan
    Big fan


    feminin Taur Cocos
    Numarul mesajelor : 508
    Data de inscriere : 19/08/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Here.
    Stare de spirit : super ok!

    The Secret Keeper - Pagina 3 Empty Re: The Secret Keeper

    Mesaj Scris de Bianqita Mier Oct 28, 2009 10:49 pm

    eeee nah....cum sa nu trec.ador tot ce scrii tu!
    las' ca vin ei cititorii!
    nu te alarma
    dragonflies
    dragonflies
    Graphician
    Graphician


    feminin Berbec Maimuta
    Numarul mesajelor : 264
    Data de inscriere : 21/08/2009
    Varsta : 32
    Localizare : galatzi :D
    Stare de spirit : happy![feet]

    The Secret Keeper - Pagina 3 Empty Re: The Secret Keeper

    Mesaj Scris de dragonflies Vin Noi 27, 2009 1:34 am

    va rog sa il mutati al arhiva.
    il voi continua dupa ce termin jurnalul orb.

    Continut sponsorizat


    The Secret Keeper - Pagina 3 Empty Re: The Secret Keeper

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 2:12 am